PIELĘGNACJA SKÓRY LUCIM

Pielęgnacja skóry zainspirowana TOBĄ. Innowacyjna pielęgnacja skóry DLA CIEBIE.

Lucim-01

Lucim™ to pierwsza w pełni systemowa linia stworzona w oparciu o Twoje ulubione właściwości pielęgnacyjne i pożądane rezultaty — od składników i technologii po doświadczenie produktu ze stosowania produktu i trwałe efekty. Zyskujesz nieskazitelną skórę!

Lucim-Fakty

POCHODZĄCE Z NATURY, NAPĘDZANE NAUKĄ

Sprawdź korzyści z Lucim

Lucim to jedyna w swoim rodzaju, w pełni systemowa linia produktów do pielęgnacji skóry, która odmienia branżę. Te skuteczne produkty zawierają przetestowane klinicznie składniki aktywne, które zapewniają określone pożądane przez Ciebie efekty bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Kosmetyki Lucim są również nietoksyczne, nie zawierają glutenu, nie są modyfikowane genetycznie. Są natomiast wegańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Zatem możesz mieć pewność, że dokonujesz odpowiedzialnego wyboru. Mówiąc najprościej, Lucim to linia, która naprawdę robi to, co powinna i nie kosztuje więcej niż powinna. Nigdy więcej nie trać czasu i nie zastanawiaj się, czy aby nie wyrzuciłeś pieniędzy w błoto — wybierz Lucim i poczuj się pewnie.

TWÓJ SPOSÓB PIELĘGNACJI

Usuń to, co Ci przeszkadza

Współczesna branża kosmetyczna jest napędzana przez dwa spolaryzowane doświadczenia zakupowe: albo znajdziesz naukowo udowodnioną (ale zawyżoną cenowo) linię produktów do pielęgnacji skóry albo zrównoważone, przyjazne dla środowiska produkty które mogą wydawać się kiepskie. I choć możesz spodziewać się, osiągnięcia pożądanych rezultatów, wybierając produkt poparty naukowo, zwykle jednak są one upakowane toksycznymi składnikami, które ostatecznie mogą wyrządzić Ci więcej szkody niż pożytku. Wiele produktów zawiera tylko niewielką ilość głównego składnika aktywnego, przez co ich twierdzenia o korzystnym działaniu wydają się praktycznie niemożliwe do spełnienia. I to jest normą od dziesięcioleci, ale to właśnie zmiany przynoszą efekty, bo przecież jeśli chodzi o zrównoważony rozwój i przystępną cenę, kto powiedział, że dana marka nie może mieć tego wszystkiego?

WYNIKI ZDECYDOWANIE POWYŻEJ OBOWIĄZUJĄCYCH TRENDÓW.

Jeśli mówoimy o Lucim, możesz zaufać temu co w świecie się mówi! Zapewnij swojej skórze to, co najlepsze, z pielęgnacją, która jest nieskomplikowana, a jednocześnie bardzo skuteczna. Lucim został stworzony z myślą o wszystkich rodzajach skóry. Lucim wykorzystuje naukowo sprawdzone, opatentowane składniki, które zapewniają wyjątkowe rezultaty od wewnątrz.
Lucim-Regine