Dzielenie się ZENNOA ze znajomymi, to nic innego jak dzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z innymi, aby poprawić ich jakość życia.

Udostępnianie Społęcznościowe, jest to coś, co już robiłeś i robisz. Pewnie pamiętasz, że kiedy zobaczyłeś dobry film, przeczytałeś książkę lub odwiedziłeś fryzjera, kosmetyczkę, czy salon SPA, z którego byłeś zadowolony - nie mogłeś przestać o tym rozmawiać i polecać wszystkim, których znasz?
Albo kiedy odkryłeś restaurację, w której serwowano najlepsze posiłki jakie kiedykolwiek jadłeś, a potem mówiłeś o tym znajomym i polecałeś im spróbowanie tych potraw?

Na tym polega dzielenie się ZENNOA. Jeśli dzielisz się i udostępniasz innym coś, co kochasz – jesteś naturalny i wiarygodny. To właśnie nazywamy udostępnianiem społecznościowym.

Pomyśl o tym, jak udostępnianie społecznościowe wpływa na Ciebie. Ile razy zrobiłeś coś lub kupiłeś jakiś produkt na podstawie czyjegoś polecenia? Reklama szeptana jest to potężne narzędzie marketingowe.

Udostępnianie społecznościowe działa, ponieważ ludzie chętnie polegają na rekomendacjach innych osób, aby podjąć mądre decyzje, których nie będą żałowali. Chcą się poznać doświadczenia innych zanim dokonają zakupu. Cenią sobie opinie przyjaciół, członków rodziny, a nawet osób których nie znają, o wiele bardziej niż slogany wypowiadane w kampaniach reklamowych.

Marketing społecznościowy

Reklama szeptana ma niesamowitą moc. Kiedy jesteśmy online i np. chcemy coś kupić – szukamy recenzji, rekomendacji, poleceń, komentarzy i postów na dany temat lub posty.

Ponieważ te narzędzia stały się tak potężne, niektóre firmy nagradzają osoby, które dzielą się z innymi ich produktami. Nazywa się to marketingiem afiliacyjnym lub społecznościowym. Wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych, marketing afiliacyjny szybko staje się preferowaną metodą reklamy.

W ZENNOA wierzymy, że jest to najlepszy sposób, aby podzielić się naszym przesłaniem ze światem. Nasze przejrzyste i naturalne podejście do produktów, pomaga budować pewność siebie i nawiązywać autentyczne relacje, poprzez udostępnianie naszych osobistych doświadczeń.

Media społecznościowe są obecnie jednym z najpotężniejszych narzędzi do poznawania ludzi i budowania z nimi relacji. Pozwalają każdemu z nas dzielić się swoją historią i możliwościami z setkami, a nawet tysiącami ludzi w krótkim czasie.

Możliwe, dzielisz się już swoimi osobistymi rekomendacjami ze znajomymi w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, LinkedIn, Instagramie, czy TikToku. Pamiętaj jednak, aby robić to z wyczuciem, i nie zarzucać swojego profilu zdjęciami produktów. Pokazuj siebie, opowiadaj swoje własne historie i od czasu do czasu, pokaż to, co sprawia, że czujesz się tak świetnie każdego dnia.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
CO ROBIĆ?

1. Podziel się swoimi doświadczeniami z produktem lub kimś innym rodzina, przyjaciele i znajomi. Dzielisz się osobistym doświadczeniem.

2. Na pytanie, gdzie można kupić produkt (Psst... wyślij osobę na swoją osobistą stronę ZENNOA)

3. Zachęcaj innych do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami — po prostu tak samo jak ty to robisz.

4. Uśmiechaj się i baw się dobrze, bądź autentyczny i pełen szacunku, a będziesz budować zaufanie.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
CZEGO NIE ROBIĆ?

1. Nie spamuj swojej rodziny i znajomych.

2. Nie przesadzaj ze swoimi linkami sprzedażowymi („KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUP TERAZ!”, "ZAPISZ SIĘ TERAZ!" Najprawdopodobniej nikt nie kliknie w taki link. To nie działa.

3. Nie używaj negatywnej presji rówieśniczej, aby uzyskać to, czego chcesz. Pamiętaj, że osoba, z którą rozmawiasz, to ktoś, kogo znasz. Nigdy nie naciskaj.

4. Nie reklamuj, ani nie używaj nieprawdziwych oświadczeń o produktach.

5. Nie utrudniaj rozmowy.

Oto kilka przykładów wykorzystania mediów społecznościowych do dzielenia się z innymi swoimi produktami, a także przykłady tego, czego nie powinniśmy robić.

Oto kilka przykładów wykorzystania mediów społecznościowych do dzielenia się z innymi swoimi produktami, a także przykłady tego, czego nie powinniśmy robić.

SCENARIUSZ NATURALNY 1

Zamieszczasz zdjęcie swojej wesołej, uśmiechniętej buzi. Podpis: Do niedawna, nie przypuszczałabym, że mój 90-dniowy proces transformacji, tak pozytywnie wpłynie na moje samopoczucie i już po 30 dniach zauważę, że radość życia nie opuszcza mnie ani na chwilę.

 

SCENARIUSZ NATURALNY 2

Piszesz na Facebooku: „Dzwoń do wszystkich znajomych, którzy chcą zatrzymać czas i poczuć się młodszym! Właśnie wypróbowałem nowy produkt, który sprawia, że ​​znów czuję się jak 20-tka!”

Znajomy 1: „Myślałem, że masz 20 lat!”

Znajomy 2: „To niesamowite! Wyślij mi link."

SCENARIUSZ NATURALNY 3

Piszesz: „Właśnie przebiegłem odcinek 5 kilometrów w rekordowym czasie. Czuję niesamowicie! Kocham moją ZENNOA!”

SCENARIUSZ NIENATURALNY

Wpisujesz: „Czy nie jesteś zmęczony obserwowaniem, jak wszyscy inni zmieniają swoje życie? Czas zacząć czuć się wyjątkowo i być najlepszym!!! Teraz jest idealny czas, aby tego doświadczyć i zmienić swoje życie! Napisz lub zadzwoń teraz! Zróbmy to!"

x-blog-zenmarketing01
Zapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę.