Zapisz się na spotkanie online
i mój newsletter: Noni - Witalność i Pasja

Najbliższe spotkanie:

Wtorek, godz. 20.15

Jeśli chciałbyś zaprosić swoich znajomych, podziel się informacją.

O MNIE
grzegorz-brudny-blog

Grzegorz Brudny

Zenmarketing

Od kilku lat jestem miłośnikiem rozwoju osobistego i duchowego. Dbam też o zwoje zdrowie na poziomie komórkowym i dzielę się swoim doświaczeniem i wiedzą w powyższych tematach. Lubię pisać o swojej przygodzie z życiem, które rozbłysło we mnie po słabych latach i tragicznym doświadczeniu.
Jak się okazuje, moje słowa inspirują i wzbogacają życie innych ludzi, co daje mi wielką radość i poczucie wdzięczności.

Dlatego dziękuję Ci, że czytasz te słowa i zapraszam Ciebie do wspólnej podróży.

Dzisiaj wiem, że życie to seria wyzwań i im mniejszy stawiamy im opór i decydujemy się otworzyć na nowe doświadczenia, tym lepsze staje się nasze życie.
Dlatego chciałbym dzielić się moim doświadczeniem i spostrzeżeniami, które mogą Ci się przydać.

W swoim życiu łączę pasję z pracą. Chcę stale rozwijać się w oparciu marketing relacji. Buduję grupę osób, które zaspokajają swoje potrzeby z troską nie tylko o swój byt, ale także o ciało i umysł.

Jeśli i Ty chcesz się rozwijać, być w dobrej kondycji, poznawać nowych ludzi, nowe rzeczy i po prostu działać, zapraszam Cię do mojej społeczności. Aktywność w biznesie, zdrowy umysł, zdrowe ciało i satysfakcjonujące życie - to moje priorytety.

GRZEGORZ BRUDNY, 2021-2023 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone