"

Są dwie misje, które jesteśmy zobligowani wykonać podczas naszej życiowej podróży. Pierwszą jest poszukiwanie Prawdy przez całe życie. Drugą jest, po prostu bycie dobrym.
Zapamiętaj, że życie to tylko jedna wielka gra planszowa, w której musisz przejść od początku do końca, będąc dobrym.
To wszystko, co musisz zrobić. Najtrudniej jest poradzić sobie z wszystkimi przeszkodami, które uniemożliwiają płynną żeglugę. Sztuka polega na tym, aby zawsze starać się być właściwą osobą we wszystkich sytuacjach – niezależnie od osobistych kosztów.
Twoim celem jest upewnienie się, że właściwa książka na twoim ramieniu, waży więcej niż zła książka po lewej. Wagi są prawdziwe. Niezależnie od wybranej wiary, istnieje system pomiaru, który można znaleźć we wszystkich religiach świata. W końcu, czy ma sens, by wszystkie dusze, dobre czy złe, kończyły w tym samym miejscu? Oczywiście nie.

grzegorz post 111

To, co być mogło, teraz nie ma już znaczenia. Kto zawinił, nie ma znaczenia.

To, co może się wydarzyć, a co nie, to głównie puste spekulacje. Ludzie będą myśleć o tym, o czym będą myśleć, i niewiele da się z tym zrobić.

To, co możesz zrobić, to działać zgodnie z możliwościami, które masz przed sobą. To, co możesz zrobić, to wykorzystać dostępny czas, swoją energię, możliwości i zasoby.

To, co możesz zrobić, to rozpoznać wyzwanie, które powstrzymuje Twój świat i szukać rozwiązania. To, co możesz zrobić, to wyobrazić sobie jakąś konkretną formę wartości i włożyć wysiłek, aby stała się rzeczywistością.

zaznacz swoją pozytywną obecność

To, co możesz zrobić, to działać i zaznaczać pozytywną obecność w życiu, które jest wokół ciebie. To, co możesz zrobić, to uczyć się, wzrastać, kochać i dawać.

Twoje poczucie celu staje się coraz silniejsze, a twoje życie bogatsze z każdym kolejnym działaniem.
Przy każdej okazji działaj, aby zrobić to, co możesz.

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!