Coś pozytywnego

Rozwijaj to co dobre i pozytywne w życiu.

Nie potrzebuję być pozytywnie nastawiony do wszystkiego, aby coś pozytywnego mieć. Świat wokół mnie, również nie musi być idealny, abym mógł dobrze robić to, co robię.

Każdy z nas chciałby aby sytuacja, w której żyjemy i ludzie wokół nas byli bardziej przychylni, żeby chętniej współpracowali, rozumieli i byli bardziej otwarci. Jednak jest kilka sposobów na wyjście z obecnej sytuacji.
Świat nie jest taki, jakim chciałbym go widzieć, ale odbieram to jako szansę. Przecież każdy z nas może podjąć działanie i uczynić to co jest, trochę lepszym. Zawsze możemy znaleźć coś pozytywnego i to rozwinąć.

Wielkie tytuły, wykresy i nagłówki wiadomości są oczywiście ważne, ale to nie wszystko; to przecież nie całe nasze życie. I choć jest wiele rzeczy, których nie możemy zmienić, to jednak każdy może zrobić wiele ważnych i znaczących rzeczy.

To co dzisiaj robisz, może pozytywnie wpłynąć na twoje życie i życie innych ludzi. Zatem korzystaj z okazji, zrób, co możesz i rozwijaj to, co dobre i wartościowe w życiu.

??

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 

Społeczność Noni - Witalność i Pasja

Chcesz rozwijać się? Lepiej zadbać o kondycję swojego umysłu i ciała? Potrzebujesz więcej inspiracji i motywacji na co dzień? Dołącz do facebook'owej społeczności: Noni - Witalność i Pasja. 

Chcesz mieć więcej energii na co dzień?

Jeszcze kilka lat temu szukałem sposobu, żeby poprawić swoją odporność, mieć więcej energii i lepsze zdrowie na co dzień. Praca pod presją i w ciągłym stresie stała się przyczyną wielu moich problemów ze zdrowiem.
Ale znalazłem rozwiązanie, prosty przepis, dzięki któremu dzisiaj czuję się doskonale i nie choruję.

Jeśli i Ty chcesz sobie pomóc, dowiedz się więcej w trakcie spotkania online, w każdy wtorek o 20:15 i/lub dołącz do mojego newslettera.

grzegorz-net-v2b

Promuję i wspieram ludzi, którzy poszukują nowej wiedzy i wartości w życiu; chcą w dobrym zdrowiu rozwijać swoje pasje.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

  • Korfantego 13/9, 43-200 Pszczyna, Poland
  • +48 692 099 805
  • info@grzegorzbrudny.net

To co na Ziemi Najlepsze:

Copyright 2021-2022 GRZEGORZ BRUDNY © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności