"

Twoja wewnętrzna esencja może wprowadzać innowacje i inspirować. Wykorzystaj ten dynamizm i przyjmij pozytywną zmianę, którą możesz stworzyć.

- Amy Leigh Mercree

grzegorz post 087

Co by było, gdybyś mniej przejmował się tym, co myślą o tobie inni, a bardziej prawdą i jakością ich życia? Jaki miałoby to wpływ na to, co mówisz i robisz?

A co by było, gdybyś mógł spojrzeć na każdą sytuację z perspektywy o dwa lub trzy poziomy wyższej niż twoja obecna? Czy miałoby to dobry wpływ to jakość i skuteczność Twoich odpowiedzi?

A co by było, gdybyś mógł od razu przypomnieć sobie sumę wszystkich trudności, które pokonałeś? Czy wtedy mniej byś mniej martwił i niepokoił o przyszłość?

A co by było, gdybyś na początku każdego dnia zdecydował, że będziesz miał pozytywne nastawienie do życia, bez względu na to, co się wydarzy? Czy dzięki temu mógłbyś poświęcić więcej swojej energii na rozwiązywanie problemów, a mniej czasu na narzekanie?

A co by było, gdybyś mógł od razu dostrzec, jak głęboko jesteś połączony z każdą osobą, którą spotykasz? Czy podszedłbyś do niej bardziej otwarty i z większą życzliwością?

A co, jeśli twój każdy wybór i działanie w każdej chwili, podejmowałaby najlepsza osoba, jaką tylko możesz sobie wyobrazić? Czy widzisz pozytywną różnicę, jaką zrobisz na świecie?

grzegorz post 087cytat

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!