"Trzymaj najlepsze życzenia blisko serca i obserwuj, co się stanie

- Tony DeLiso
grzegorz post 059www

Jak wyglądałaby kolejna godzina, gdybyś właśnie teraz postanowił, by włożyć w nią radość? Jak potoczyłoby się następne dni, gdybyś skupił się na dodawaniu radości i wdzięczności do każdego działania?

Najprościej założyć, że okoliczności i otoczenie mają pełną kontrolę nad tym, jak się czujesz. A co, gdybyś sam dokonał wyboru i zdecydował, aby to odwrócić?

Co by było, gdybyś przyniósł swoją niepohamowaną radość ludziom, miejscom i okolicznościom, z którymi się spotykasz? To głos całkowicie rozsądny, osiągalny i ma w sobie moc dokonania zdecydowanej, pozytywnej zmiany.

Skieruj uwagę na pomyślność i przychylność chwili.

Nie potrzebujesz przecież ciągle w swoich w myślach przewijać listy problemów i narzekań. Zamiast tego możesz skierować swoją uwagę na pomyślność i przychylność każdej chwili, w której się znajdujesz.

Tak naprawdę nie ma powodu, aby każde przypadkowe zdarzenie dyktowało Ci to, jak się czujesz. Możesz wybrać radość, wdzięczność, pozytywną intencję, skuteczne działanie i miłość.

Cokolwiek robisz, z kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek jesteś, włóż w to radość. Zobacz, jaką pozytywną różnicę może przynieść.

grzegorz post 059cytat
Zapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę.