" Jeśli nie poprawiasz czyjegoś życia, marnujesz swój czas. Twoje życie stanie się lepsze, jeśli inne życia będą lepsze. ― Will Smith
grzegorz post 098
Życzliwość wobec innych to życzliwość dla siebie. Cierpliwość wobec innych, daje więcej cierpliwości dla samego siebie. Nie ma nic samolubnego w działaniu we własnym interesie, bo przecież żeby naprawdę to zrobić, trzeba też wspierać interesy innych. Nawet jeśli tworzysz wartość wyłącznie dla siebie, to korzyści płynące z Twojej dobrej pracy, wypływają daleko poza Ciebie. Kiedy działasz z miłością, kreatywnością i dobrocią, to dobro nie daje się powstrzymać.

Wartość jaką dajesz wraca

Nawet jeśli tworzysz wartość wyłącznie dla siebie, to korzyści płynące z Twojej dobrej pracy, wypływają daleko poza Ciebie. Kiedy działasz z miłością, kreatywnością i dobrocią, dobroci nie da się powstrzymać. W ten sam sposób za każdym razem, gdy tworzysz wartość dla innych, ty sam stajesz się jej beneficjentem. I bez względu na to, gdzie skierowane są twoje dobre intencje i działania, odbiją się one na tobie. Twoja szczera hojność podnosi poziom energii całego życia. Podobnie piękno, zrozumienie, uznanie, mądrość, wdzięczność i wiele więcej. Nie przegap nigdy okazji, by działać w dobrej intencji, bez względu na jej kierunek. Bądź dobry dla siebie i dobry dla wszystkich innych.
grzegorz post 098 cytat www
Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!