"

Najlepsze w przyszłości jest to, że przychodzi tylko po jednym dniu na raz.

grzegorz post 064www

Wpadam w gniew, denerwuję się, oburzam. I choć te reakcje są dobrze uzasadnione, muszę pozwolić im odejść.

Gniew i oburzenie zwracają moją uwagę na konkretne, znaczące problemy, ale niestety nie rozwiązują ich. Nic się nie zmienia i nie ma postępu, jeśli skupiam się wyłącznie na tym, czemu się sprzeciwiam.

[w tym miejscu mogłaby pojawić się historia ostatnich tygodni, którą sam stworzyłem w miejscu, które miało być bez-gniewne]

Na pewno Ty też miewasz w sobie złość. Staraj się wyjść poza nią. Wyjść poza gniew, wyjść poza oburzenie. Idziesz do przodu i widzisz postęp tylko wtedy, kiedy wyobrażasz sobie i pracujesz nad tym, co jest dla Ciebie wartościowe, czego pożądasz i czego chcesz.

Zostaw to, co Ci nie służy, wyjdź na zewnątrz, zajmij się pracą i twórz swoją bardziej atrakcyjną i korzystniejszą alternatywę.

Nie daj się wciągnąć

Ważne by nie dać się wciągnąć w niekończącą się walkę z tym, czemu się sprzeciwiamy. Lepiej w zamian zróbmy wszystko, aby uczynić to nieistotnym.

Po raz kolejny biorę energię swojego gniewu i kieruję ją w pozytywnym kierunku. Bądź silniejszy i pozbądź się swojego oburzenia tak zdecydowanie i skutecznie, żeby nie mogło się powtórzyć.

grzegorz post 064cytat
Zapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę.