"

Ponieważ nigdy nie dowiem się, co przyniesie przyszłość, postanawiam żyć, oczekując wielkich rzeczy.

- M. Sarine

grzegorz post 058blog

Jak wyobrażasz sobie przyszłość? Wszystko, czego oczekujesz, odgrywa kluczową rolę w tworzeniu Twojej przyszłości.

Najpewniej nic nie wydarzy się dokładnie tak, jak przewidujesz, tylko dlatego że tak chcesz. Jednak największą szansę, aby znaleźć się w dobrym miejscu jest podążanie w dobrym kierunku.

Nasza przyszłość zbliża się wielkimi krokami, a to w jaki sposób żyjemy teraz, wpływa na to, jak ta przyszłość będzie wyglądała. I będzie ona dla nas tak jasna i satysfakcjonująca, jak ta, którą wybierzemy właśnie teraz.

NEGATYWNA I POZYTYWNA PRZYSZŁOŚĆ TAK SAMO REALNE.

Czy aby w przyszłości nie pojawią się powody do zniechęcenia? Pewnie tak, ale teraz przyszłości tu nie ma. I skoro każdy z nas jest najważniejszym jej ogniwem, to  nasze pozytywne nastawienie do przyszłości jest tak samo realne.

W tej chwili przyszłość, którą sobie wyobrażasz, zależy wyłącznie od Ciebie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wyobrażenie sobie najbardziej pozytywnej przyszłości, jaką tylko możesz sobie wyobrazić.

Dlatego śmiało zdecyduj pozytywnie patrzeć w przyszłość i odpowiednio organizuj swoje działania. W ten sposób uniesiesz wyżej swój świat. Zacznij teraz i rozciągnij perspektywę na przyszłe dni, które nadejdą.

grzegorz post 058www
Zapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę.