"

Jeśli zawsze przywiązujesz pozytywne emocje do rzeczy, których pragniesz, a nigdy negatywnych do rzeczy, których nie chcesz, wtedy to, czego najbardziej pragniesz, nieustannie staje na Twojej drodze.

- Mt D. Miller

grzegorz post 079

Osiągnięcia przychodzą, kiedy im na to pozwolisz. Spełnienie przychodzi, kiedy tylko udzielisz mu aprobaty.

Wszelkie zmartwienia, uraza, złość, zazdrość i strach pojawiają się i służą temu, by uniemożliwić realizację naszych najlepszych możliwości. Im lepiej nauczysz się odpuszczać to co w życiu negatywne, tym łatwiej i bardziej naturalnie przepływa przez ciebie obfitość życia.

Pomyśl ile cennych doświadczeń przeoczyłeś, bo martwisz się, co pomyślą inni? Ile cennych dni zmarnowałeś, wypełniając się żalem lub strachem?

przed Tobą wiele satysfakcjonujących rzeczy

Nadal masz wiele wspaniałych miejsc do odwiedzenia. Jest też wiele wartościowych, dających ogrom satysfakcji rzeczy, które możesz zrobić.

Zacznij z większą wiarą podążać za swoimi jasnymi i jaśniejącymi celami, które masz głęboko w sobie. Niech wszystkie te negatywne, ograniczające myśli i spostrzeżenia, złuszczą się na tobie i spokojnie, bez przeszkód ulecą tak samo szybko, jak się pojawiły.

Pozwól, aby ożyły Twoje najwspanialsze możliwości. Pamiętaj, kim naprawdę jesteś i daj obfitości życia płynąć swobodnie.

grzegorz post 079cytat-www

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!