Niech popłynie obfitość.

Płyń z prądem, nie opieraj się ogromnej obfitości życia. Niech płynie po świecie. Niech przepływa przez twoje myśli, twoje czyny, słowa i uczucia. Zostaw wątpliwości i lęki, które wydają się bardzo realne, tylko dlatego, że utrzymujesz je przy życiu.
.
Zastąp wątpliwości wspaniałymi, autentycznymi snami. Zamień swoje obawy na silną, pozytywną determinację i zobowiązanie do bycia najlepszą wersją siebie. Życie z pełnym potencjałem jest na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko dokonać wyboru i to zrobić.
Dopóki trwa ten dzień, przeżyjmy go w najlepszy możliwy sposób. Cokolwiek robisz i czegokolwiek pragniesz, – otwórz się na różnorodność i pełnię wyjątkowych możliwości życia.

Każda chwila daje nam możliwość wyboru, abyśmy mogli dać z siebie wszystko i przyjęli tą ogromną wartość, z którą radośnie powinniśmy dalej żyć.

Zwolnij swój opór i pozwól płynąć obfitości życia.

Napisz w komentarzu co sprawia, że zaczynasz uśmiechać się do życia i się śmiać?

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 

Społeczność Noni - Witalność i Pasja

Chcesz rozwijać się? Lepiej zadbać o kondycję swojego umysłu i ciała? Potrzebujesz więcej inspiracji i motywacji na co dzień? Dołącz do facebook'owej społeczności: Noni - Witalność i Pasja. 

Chcesz mieć więcej energii na co dzień?

Jeszcze kilka lat temu szukałem sposobu, żeby poprawić swoją odporność, mieć więcej energii i lepsze zdrowie na co dzień. Praca pod presją i w ciągłym stresie stała się przyczyną wielu moich problemów ze zdrowiem.
Ale znalazłem rozwiązanie, prosty przepis, dzięki któremu dzisiaj czuję się doskonale i nie choruję.

Jeśli i Ty chcesz sobie pomóc, dowiedz się więcej w trakcie spotkania online, w każdy wtorek o 20:15 i/lub dołącz do mojego newslettera.

grzegorz-net-v2b

Promuję i wspieram ludzi, którzy poszukują nowej wiedzy i wartości w życiu; chcą w dobrym zdrowiu rozwijać swoje pasje.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

  • Korfantego 13/9, 43-200 Pszczyna, Poland
  • +48 692 099 805
  • info@grzegorzbrudny.net

To co na Ziemi Najlepsze:

Copyright 2021-2022 GRZEGORZ BRUDNY © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności