Niech popłynie obfitość.

Płyń z prądem, nie opieraj się ogromnej obfitości życia. Niech płynie po świecie. Niech przepływa przez twoje myśli, twoje czyny, słowa i uczucia. Zostaw wątpliwości i lęki, które wydają się bardzo realne, tylko dlatego, że utrzymujesz je przy życiu.
.
Zastąp wątpliwości wspaniałymi, autentycznymi snami. Zamień swoje obawy na silną, pozytywną determinację i zobowiązanie do bycia najlepszą wersją siebie. Życie z pełnym potencjałem jest na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko dokonać wyboru i to zrobić.
Dopóki trwa ten dzień, przeżyjmy go w najlepszy możliwy sposób. Cokolwiek robisz i czegokolwiek pragniesz, – otwórz się na różnorodność i pełnię wyjątkowych możliwości życia.

Każda chwila daje nam możliwość wyboru, abyśmy mogli dać z siebie wszystko i przyjęli tą ogromną wartość, z którą radośnie powinniśmy dalej żyć.

Zwolnij swój opór i pozwól płynąć obfitości życia.

Napisz w komentarzu co sprawia, że zaczynasz uśmiechać się do życia i się śmiać?

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 
logo-3K-Marketing-Grzegorz-Brudny-200px-white

Twój Cel, Nasza Kreacja – Razem Tworzymy Marketing Przyszłości.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

Strony, które polecam:

urzad-pracy

Wsparcie w postaci dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej zostało udzielone w ramach środków Funduszu Pracy z Rezerwy Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych i poszukujących pracy 50+ realizowanego przez powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Copyright 2021-2024 GRZEGORZ BRUDNY 3K Marketing © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności