"

Możemy obwiniać, podawać powody, a nawet mieć wymówki; ale ostatecznie jest to akt tchórzostwa, żeby nie podążać za swoimi marzeniami. 

― Steve Maraboli

grzegorz post 097

Planujesz, przygotowujesz, a potem realizujesz swoje plany. Zwykle wtedy pojawia się coś zupełnie nieoczekiwanego co zakłóca zaplanowane działania.

Jest bardzo prawdopodobne, że życie nie potoczy się tak, jak chciałeś. To jednak nie jest powód, by unikać posiadania marzeń, intencji, robienia planów lub działania zgodnie z nimi.

Tak już jest. Od czasu do czasu twoje plany mogą się posypać. Ale jeśli w ogóle nie masz żadnych planów, podupada całe twoje życie.

To prawda, że wkładanie dużej ilości pracy i przygotowań w coś, co może nigdy się nie wydarzyć, może wydawać się zwykłym marnotrawstwem. Jednak jeszcze większym marnotrawstwem, jest błąkanie się bez celu w obawie, że jakiekolwiek nasze plany i działania mogą się nie udać.

Lepiej coś niż nic

Więc śmiało, wybierz, co zamierzasz zrobić. Następnie zrób krok do przodu i wprowadź swoje wybory w życie.

Chociaż życie nie daje nam żadnej gwarancji, istnieje duża szansa, że ​​wiele z tego, co zrobisz, zostanie wykonane. A to już będzie o wiele lepsze, niż nic.

grzegorz post 097 cytat www

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!