Połącz się z miłością!

Miłość jest tym, co porusza świat. Zawsze myślałem… To jedyna rzecz, która pozwala mężczyznom i kobietom dumnie trwać w świecie, w którym grawitacja zawsze chce pociągnąć ich w dół… Pochylić ich… i sprawić, by się czołgali…

Stephen King

Życie bardzo często wywołuje w nas zmęczenie, zniechęcenie, urazę, czy frustracje. Kiedy tak się poczujesz, przypomnij sobie, że jest lepszy sposób.

Połącz się ze wszystkim, co kochasz. ? Wspieraj, odżywiaj i rozwijaj wszystko, co kochasz. Szukaj ludzi, wartości, nowych doświadczeń, miejsc, uczuć, pomysłów i wyzwań, które kochasz. Swoją uwagę skup na rzeczach, które dodają Ci energii i które Cię inspirują. Bardzo łatwo jest współczuć sobie, kiedy obojętny świat nas pokonuje. O wiele jednak lepiej jest, zwrócić się ku tym aspektom życia, które kochasz. Jest wiele wyjątkowo dobrych powodów, dla których co rano wstajesz i przechodzisz przez każdy dzień. Trzymaj się ich.

Połącz się z miłością w dowolny sposób, aby tylko ją poczuć.
Jesteś stworzony, by kochać, zasługujesz na miłość, więc niech miłość będzie wciąż i trwa, bez względu na wszystko.❤️

Zapowiada się piekny tydzień… i wiem, że Ty też tak masz!

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 

Społeczność Noni - Witalność i Pasja

Chcesz rozwijać się? Lepiej zadbać o kondycję swojego umysłu i ciała? Potrzebujesz więcej inspiracji i motywacji na co dzień? Dołącz do facebook'owej społeczności: Noni - Witalność i Pasja. 

Chcesz mieć więcej energii na co dzień?

Jeszcze kilka lat temu szukałem sposobu, żeby poprawić swoją odporność, mieć więcej energii i lepsze zdrowie na co dzień. Praca pod presją i w ciągłym stresie stała się przyczyną wielu moich problemów ze zdrowiem.
Ale znalazłem rozwiązanie, prosty przepis, dzięki któremu dzisiaj czuję się doskonale i nie choruję.

Jeśli i Ty chcesz sobie pomóc, dowiedz się więcej w trakcie spotkania online, w każdy wtorek o 20:15 i/lub dołącz do mojego newslettera.

grzegorz-net-v2b

Promuję i wspieram ludzi, którzy poszukują nowej wiedzy i wartości w życiu; chcą w dobrym zdrowiu rozwijać swoje pasje.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

  • Korfantego 13/9, 43-200 Pszczyna, Poland
  • +48 692 099 805
  • info@grzegorzbrudny.net

To co na Ziemi Najlepsze:

Copyright 2021-2022 GRZEGORZ BRUDNY © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności