Połącz się z miłością!

Miłość jest tym, co porusza świat. Zawsze myślałem… To jedyna rzecz, która pozwala mężczyznom i kobietom dumnie trwać w świecie, w którym grawitacja zawsze chce pociągnąć ich w dół… Pochylić ich… i sprawić, by się czołgali…

Stephen King

Życie bardzo często wywołuje w nas zmęczenie, zniechęcenie, urazę, czy frustracje. Kiedy tak się poczujesz, przypomnij sobie, że jest lepszy sposób.

Połącz się ze wszystkim, co kochasz. ? Wspieraj, odżywiaj i rozwijaj wszystko, co kochasz. Szukaj ludzi, wartości, nowych doświadczeń, miejsc, uczuć, pomysłów i wyzwań, które kochasz. Swoją uwagę skup na rzeczach, które dodają Ci energii i które Cię inspirują. Bardzo łatwo jest współczuć sobie, kiedy obojętny świat nas pokonuje. O wiele jednak lepiej jest, zwrócić się ku tym aspektom życia, które kochasz. Jest wiele wyjątkowo dobrych powodów, dla których co rano wstajesz i przechodzisz przez każdy dzień. Trzymaj się ich.

Połącz się z miłością w dowolny sposób, aby tylko ją poczuć.
Jesteś stworzony, by kochać, zasługujesz na miłość, więc niech miłość będzie wciąż i trwa, bez względu na wszystko.❤️

Zapowiada się piekny tydzień… i wiem, że Ty też tak masz!

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarz



Zapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 
logo-3K-Marketing-Grzegorz-Brudny-200px-white

Twój Cel, Nasza Kreacja – Razem Tworzymy Marketing Przyszłości.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

Strony, które polecam:

urzad-pracy

Wsparcie w postaci dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej zostało udzielone w ramach środków Funduszu Pracy z Rezerwy Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych i poszukujących pracy 50+ realizowanego przez powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Copyright 2021-2024 GRZEGORZ BRUDNY 3K Marketing © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności