Połącz się

Widzisz, ludzie przychodzą do Twojego życia z jakiegoś powodu. Mogą nie wiedzieć, dlaczego. Ty też możesz tego nie wiedzieć. Ale jest powód. Musi być.

Joyce Carol Oates

Są ludzie zbyt krótkowzroczni, żeby cię wspierać. Niech to będzie ich problem. Niektórzy ludzie będą cię ignorować, a inni przytłaczać swoją obecnością. Jedni będą ci schlebiać, a inni będą cię krytykować bez powodu.

Weź głęboki oddech, uśmiechnij się i trwaj w swoich intencjach. Nie spiesz się z osądami, niczego nie zakładaj i nie domniemaj czyichś zamysłów. Wybaczaj raz dwa.

Jeśli ktoś blokuje ścieżkę, którą podążasz, to dzieje się tak również dlatego, że go tam umieściłeś, i że właśnie tak, a nie inaczej, reagujesz na jego działania. Przecież wiesz, że masz wiele różnych możliwości.

Wszyscy inni ludzie, mogą wnieść ogromną wartość do twojego życia. Zobacz ją, pomyśl o tych ludziach i połącz się z nimi w dowolny możliwy sposób.

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 

Społeczność Noni - Witalność i Pasja

Chcesz rozwijać się? Lepiej zadbać o kondycję swojego umysłu i ciała? Potrzebujesz więcej inspiracji i motywacji na co dzień? Dołącz do facebook'owej społeczności: Noni - Witalność i Pasja. 

Chcesz mieć więcej energii na co dzień?

Jeszcze kilka lat temu szukałem sposobu, żeby poprawić swoją odporność, mieć więcej energii i lepsze zdrowie na co dzień. Praca pod presją i w ciągłym stresie stała się przyczyną wielu moich problemów ze zdrowiem.
Ale znalazłem rozwiązanie, prosty przepis, dzięki któremu dzisiaj czuję się doskonale i nie choruję.

Jeśli i Ty chcesz sobie pomóc, dowiedz się więcej w trakcie spotkania online, w każdy wtorek o 20:15 i/lub dołącz do mojego newslettera.

grzegorz-net-v2b

Promuję i wspieram ludzi, którzy poszukują nowej wiedzy i wartości w życiu; chcą w dobrym zdrowiu rozwijać swoje pasje.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

  • Korfantego 13/9, 43-200 Pszczyna, Poland
  • +48 692 099 805
  • info@grzegorzbrudny.net

To co na Ziemi Najlepsze:

Copyright 2021-2022 GRZEGORZ BRUDNY © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności