Połącz się

Widzisz, ludzie przychodzą do Twojego życia z jakiegoś powodu. Mogą nie wiedzieć, dlaczego. Ty też możesz tego nie wiedzieć. Ale jest powód. Musi być.

Joyce Carol Oates

Są ludzie zbyt krótkowzroczni, żeby cię wspierać. Niech to będzie ich problem. Niektórzy ludzie będą cię ignorować, a inni przytłaczać swoją obecnością. Jedni będą ci schlebiać, a inni będą cię krytykować bez powodu.

Weź głęboki oddech, uśmiechnij się i trwaj w swoich intencjach. Nie spiesz się z osądami, niczego nie zakładaj i nie domniemaj czyichś zamysłów. Wybaczaj raz dwa.

Jeśli ktoś blokuje ścieżkę, którą podążasz, to dzieje się tak również dlatego, że go tam umieściłeś, i że właśnie tak, a nie inaczej, reagujesz na jego działania. Przecież wiesz, że masz wiele różnych możliwości.

Wszyscy inni ludzie, mogą wnieść ogromną wartość do twojego życia. Zobacz ją, pomyśl o tych ludziach i połącz się z nimi w dowolny możliwy sposób.

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 
logo-3K-Marketing-Grzegorz-Brudny-200px-white

Twój Cel, Nasza Kreacja – Razem Tworzymy Marketing Przyszłości.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

Strony, które polecam:

urzad-pracy

Wsparcie w postaci dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej zostało udzielone w ramach środków Funduszu Pracy z Rezerwy Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych i poszukujących pracy 50+ realizowanego przez powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Copyright 2021-2024 GRZEGORZ BRUDNY 3K Marketing © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności