"

Rzeczy, które noszę, to moje myśli. Otóż ​​to. Są jedyną wagą. Moje myśli określają, czy jestem wolny i lekki, czy obciążony.

― Kamal Ravikant

grzegorz post 091www1

Twoje myśli szybują w górę, a potem gwałtownie nurkują w dół. Później myśli wędrują, plączą się i podskakują, by na koniec wypaść z toru.

Daj sobie chwilę, weź oddech, odpuść potrzebę myślenia o tym, czy tamtym i przywołaj spokój.

Oczywiście, że Twoje myśli są potężne i ważne dla Ciebie, ale nie wszystkie są Tobą i przez chwilę, możesz sobie bez nich poradzić. Dajesz im właśnie zasłużony odpoczynek.

Jest jeszcze ciekawość...

Twoja ciekawość jest cudowna i niesamowita, ale przecież nie musisz wiedzieć wszystkiego o wszystkim. Twój osąd, umiejętność analizowania sytuacji i jej rozważanie, nadają głęboką wartość Twojemu życiu, ale przecież jesteś czymś więcej niż tylko uporządkowaną logiką.

Poczuj i zobacz czego chcesz doświadczyć

Daj swoim myślom przerwę, aby mogły się zresetować. Przywołaj dla siebie doświadczenie spokojnego bycia.

Poczuj, bez konieczności rozumienia tego, co właśnie czujesz. Zobacz bez zakłóceń wizję tego, co spodziewasz się zobaczyć w następnej kolejności.

Zaoferuj swoim myślom możliwość poprawy i puść je na chwilę. Zaufaj im na tyle, by zostawić je w spokoju. a kiedy do nich wrócisz, przekonasz się, będą lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

grzegorz post 091cyt

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!