Zapominając o przeszłości i rzucając w wir zainteresowań, zapominam o zmartwieniach.

W chwilach kiedy twój duch wydaje się stłamszony i poobijany, kiedy brakuje ci energii i czujesz, że nie możesz iść dalej; – Możesz iść dalej.

Tak naprawdę, możesz przeskoczyć ponad wszystko to, co kiedykolwiek zrobiłeś. Możesz sięgnąć po całkiem nowy poziom spełnienia. To niesamowite, co możesz zrobić, kiedy wiesz, że musisz i że to twoja droga.

 

Co musiałoby się wydarzyć, abyś kiedykolwiek był tak całkowicie zaangażowany, że mógłbyś znieść każdą trudność, aby sięgać coraz wyżej? To pytanie, które warto przemyśleć i poświęcić swój czas, aby na nie odpowiedzieć.

 

Gdzieś w tobie jest coś, na czym szczerze ci zależy. Zależy ci na tyle, że pokonasz każdą przeszkodę, aby dać jej życie. Gdzieś w tobie jest pasja, gotowa by zapłonąć.

Wskazówki jak ją odnaleźć, znajdują się w tych codziennych rzeczach, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy, smutny, zły, sfrustrowany, radosny, spokojny; w rzeczach, które sprawiają, że czujesz się mocno pobudzony i wyjątkowo żywy. Zauważ te chwile i słuchaj, co chcą ci powiedzieć.

 

Siła pasji jest gdzieś w twoim życiu. Pozwól sobie ją poznać i przeżyj to.

 

Czy wierzysz, że siła twojej pasji, może bez trudu pokonać wszelkie zmartwienia?