"

Nie wierz, że możesz uciec od nagrody za swoje działanie.
- Ralph Waldo Emerson

grzegorz post 076

Spójrz wstecz, i zobacz jak daleko zaszedłeś w ciągu ostatniego roku. Może chciałeś zajść dalej, ale potraktuj to jako etap swojej drogi i pomyśl, jak daleko możesz się posunąć już wkrótce. Spójrz na całą obfitość, jaką zostałeś obdarowany. I pomyśl, co możesz jeszcze dzięki niej osiągnąć.

Przypomnij sobie wszystko, czego się nauczyłeś. I pomyśl, co możesz zrobić teraz ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Spójrz na wszystkich ludzi, których poznałeś. I pomyśl o bogactwie i możliwościach, jakie dodali do twojego życia. Pomyśl o tych, których kochasz i dostrzeż siłę, którą ci dają.

Sprostałeś wyzwaniom

Bez względu na to, co się wydarzyło, to był dobry rok. Żyłeś i kochałeś, uczyłeś się i doświadczałeś. Chociaż lekcje często były smutne, przeżyłeś swój ból i znalazłeś nowe radości. Twój duch wzbijał się w powietrze, a umysł sprostał wyzwaniom.

Wiele rzeczy jest innych niż w ubiegłym roku. A jednak przetrwałeś zmiany i wykorzystałeś je jak potrafiłeś najlepiej. Odnalazłeś siłę i cel w życiu. Nadal żyjesz i jesteś gotowy, by iść naprzód, pełen nieograniczonych możliwości.

Spójrz, jak daleko już zaszedłeś. I pomyśl, jak daleko możesz jeszcze dojść.

grzegorz post 076cytat

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!