"

Miej cierpliwość do wszystkiego, ale najpierw do siebie. Nigdy nie myl swoich błędów z wartością jako człowieka. Jesteś całkowicie wartościową, kreatywną, wartościową osobą tylko dlatego, że istniejesz. I żadna ilość triumfów ani udręk nie może tego zmienić.

grzegorz post 072

Byłeś już wcześniej w tym miejscu. Dlaczego to sobie robisz?
Czas przestać osłabiać siebie. Dobrze wiesz, co cię tutaj sprowadziło i wiesz, ile pracy będziesz musiał wykonać, żeby wrócić na właściwy kurs.

Tym razem będziesz musiał wykonać tę pracę ponownie. Żeby naprawić sytuację w której się znalazłeś, potrzebujesz zaakceptować utratę cennych możliwości, lub odłożyć je na później.
Ponieważ czujesz, że musisz, sprawisz że wszystko będzie lepsze. To daje okazję i wystarczającą ilość determinacji, aby nigdy więcej nie popełnić tego samego, niewymuszonego błędu.
Skorzystaj z tej okazji. Rozwijaj to rozpaczliwe poczucie determinacji w trwałą inspirację i w stałą poprawę sposobu, w jaki prowadzisz swoje życie.

Wiesz, gdzie popełniłeś błąd i wiesz, że nigdy nie pozwolisz, aby to się powtórzyło. To bardzo dobrze, bo teraz możesz to zrobić.

grzegorz post 072cytat-www

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!