"

Żyć, to znaczy zmieniać się. Żyć w pełni, to zmieniać się całkowicie. A zmieniać się całkowicie, to wspaniale rosnąć.

grzegorz post 051

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak by to było, gdybyś mógł mieć wszystko co tylko zechcesz, raz za razem, a wystarczyłoby tylko pstryknąć palcami? Co było, gdyby wszyscy inni też tak mogli?

Jak bardzo cenisz sobie i szanujesz to, co masz? Co zrobiłbyś ze swoim życiem, gdyby nie było trzeba wkładać jakiegokolwiek wysiłku i działania? Skąd czerpałbyś satysfakcję? Gdzie szukałbyś sensu.

Prawdziwa Wartość

Prawdziwa wartość naszego działania znajduje się nie tylko w tym, co wytwarzamy, ale jest też w tym, czego się od siebie wymagamy. Naszą życiową szansą nie wydaje się być gratisowa przejażdżka. Naszą największą szansą jest wypełnienie się pasją i wyzwaniem; i sprostanie temu wyzwaniu, poprzez szczere zaangażowanie i skuteczne działanie.

Rzeczy, które najbardziej cenimy, to rzeczy, które dajemy z siebie. Myślę, że nie da się tego obejść. Niektórzy z bardzo ciężko pracujących ludzi, są już na tyle bogaci, że nie potrzebują więcej pieniędzy. Potrzebują jednak działania, potrzebują osiągnięć i wyzwań. Wszyscy ich potrzebujemy, bo bez nich nasze życie jest płytkie i puste.

Podejmij działanie. Podejmij wyzwanie. I ciesz się że masz możliwość, aby to zrobić.

grzegorz post 051a
Zapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę.