„To „codzienne” doświadczenia, które napotykamy podczas podróży do tego, kim chcemy być, określą, kim jesteśmy, gdy tam dotrzemy"

 Aaron Lauritsen

Zasługujemy na bardzo wiele radości w naszym życiu! Dajmy ją sobie!
Daj sobie tę radość teraz. Obdaruj innych miłością, zrozumieniem, zachętą i życzliwością.

Nie zauważałem w przeszłości tego wymyślonego dramatu, tej przewidywalnej niechęci przed tym co nowe. Masz też tak? Słyszysz ten monolog wampira: nie wiem, nie umiem, nie chce mi się, to się nie uda, nie nadaję się? Dopiero kiedy zrobisz miejsce na autentyczną, obszerną i satysfakcjonującą Ciebie radość, wtedy zmieni się wszystko.

Otwórz się na to.

Otwórz się na wszystkie możliwości uniesienia swojego życia i życia innych na wyższy poziom. Pozwól, aby twoje działania, twoja troska, twoja radość i relacje, urzeczywistniały całkiem nowe możliwości.
Zasługujesz na życie w radości, podobnie jak wszyscy inni wokół ciebie. Nie jest to darmowa przejażdżka. Kosztuje jak każda praca, ale jest w naszym zasięgu, jest w Twojej zdolności tworzenia.

Czujesz miłość, która nieustannie w Tobie pulsuje? Przecież zawsze chciałeś robić coś fajnego, coś dobrego i znaczącego. A co gdyby odnowić to swoje zobowiązanie dzięki jego pozytywnej mocy?

Radość priorytetem.

Niech radość będzie naszym priorytetem, Twoją perspektywą, smakiem i przyprawą, którą doprawiasz rzeczywistość. Każde życie zasługuje na doświadczanie radości, którą po prostu trzeba dać.

Zapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę.