Zrób dla siebie co trzeba.

“Ludzie, którym brakuje jasności, odwagi lub determinacji, by podążać za własnymi marzeniami, często znajdą sposób, abyś porzucił swoje. Żyj prawdą i nigdy nie przestawaj”

Kiedy już wiesz, gdzie jesteś, możesz opracować i aktywować strategię, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz. Nie bez znaczenia jest mieć klarowną, jasną sytuację, dzięki której możesz wprowadzać usprawnienia i modelować zdarzenia, na które natkniesz się po drodze. Zanim jednak zaczniesz realizować swój plan działania, zawsze dobrze jest wiedzieć, w co się pakujesz.

Nasz umysł może wizualizować wszystko, może ekstrapolować drobiazgi w śmiałe trendy, ale może też sprawić, że zobaczymy to, czego tak naprawdę nigdy nie było i nie będzie.

I wtedy właśnie, jasność sytuacji staje się niezbędna, żebyśmy mogli zatrzymać się i dostosować do rzeczywistości. Zawsze wtedy, kiedy nasza potężna wyobraźnia i pasja są dobrze poinformowane, możemy zrobić wiele wspaniałych rzeczy.??

A może więcej wspaniałych rzeczy wydarza się nam, kiedy mamy mniej jasności i podążamy nurtem życia, oddając wynik Stwórcy?
Jak myślisz?

Zostaw komentarz, proszę.
? 

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 

Społeczność Noni - Witalność i Pasja

Chcesz rozwijać się? Lepiej zadbać o kondycję swojego umysłu i ciała? Potrzebujesz więcej inspiracji i motywacji na co dzień? Dołącz do facebook'owej społeczności: Noni - Witalność i Pasja. 

Chcesz mieć więcej energii na co dzień?

Jeszcze kilka lat temu szukałem sposobu, żeby poprawić swoją odporność, mieć więcej energii i lepsze zdrowie na co dzień. Praca pod presją i w ciągłym stresie stała się przyczyną wielu moich problemów ze zdrowiem.
Ale znalazłem rozwiązanie, prosty przepis, dzięki któremu dzisiaj czuję się doskonale i nie choruję.

Jeśli i Ty chcesz sobie pomóc, dowiedz się więcej w trakcie spotkania online, w każdy wtorek o 20:15 i/lub dołącz do mojego newslettera.

grzegorz-net-v2b

Promuję i wspieram ludzi, którzy poszukują nowej wiedzy i wartości w życiu; chcą w dobrym zdrowiu rozwijać swoje pasje.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

  • Korfantego 13/9, 43-200 Pszczyna, Poland
  • +48 692 099 805
  • info@grzegorzbrudny.net

To co na Ziemi Najlepsze:

Copyright 2021-2022 GRZEGORZ BRUDNY © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności