Zrób dla siebie co trzeba.

“Ludzie, którym brakuje jasności, odwagi lub determinacji, by podążać za własnymi marzeniami, często znajdą sposób, abyś porzucił swoje. Żyj prawdą i nigdy nie przestawaj”

Kiedy już wiesz, gdzie jesteś, możesz opracować i aktywować strategię, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz. Nie bez znaczenia jest mieć klarowną, jasną sytuację, dzięki której możesz wprowadzać usprawnienia i modelować zdarzenia, na które natkniesz się po drodze. Zanim jednak zaczniesz realizować swój plan działania, zawsze dobrze jest wiedzieć, w co się pakujesz.

Nasz umysł może wizualizować wszystko, może ekstrapolować drobiazgi w śmiałe trendy, ale może też sprawić, że zobaczymy to, czego tak naprawdę nigdy nie było i nie będzie.

I wtedy właśnie, jasność sytuacji staje się niezbędna, żebyśmy mogli zatrzymać się i dostosować do rzeczywistości. Zawsze wtedy, kiedy nasza potężna wyobraźnia i pasja są dobrze poinformowane, możemy zrobić wiele wspaniałych rzeczy.??

A może więcej wspaniałych rzeczy wydarza się nam, kiedy mamy mniej jasności i podążamy nurtem życia, oddając wynik Stwórcy?
Jak myślisz?

Zostaw komentarz, proszę.
? 

Grzegorz Brudny

Zostaw komentarzZapisz się na mój newsletter Stwórz Swój ŚwiatTak. Chcę. 
logo-3K-Marketing-Grzegorz-Brudny-200px-white

Twój Cel, Nasza Kreacja – Razem Tworzymy Marketing Przyszłości.

Follow Me

Formularz kontaktu:

Kontakt:

Strony, które polecam:

urzad-pracy

Wsparcie w postaci dotacji na uruchomienie własnej działalności gospodarczej zostało udzielone w ramach środków Funduszu Pracy z Rezerwy Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych i poszukujących pracy 50+ realizowanego przez powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Copyright 2021-2024 GRZEGORZ BRUDNY 3K Marketing © Wszystkie Prawa Zastrzeżone  | Polityka Prywatności