" Zbyt często nie doceniamy siły dotyku, uśmiechu, miłego słowa, słuchającego ucha, szczerego komplementu lub najmniejszego aktu troski, które mają potencjał, aby zmienić życie. ―Leo F. Buscaglia
grzegorz post 106
Możesz przeżyć swoje życie, o nic się nie martwiąc i niczym się nie przejmując. Tylko dlaczego miałbyś tak żyć? Możesz przebrnąć przez swoją pracę, robiąc tylko niezbędne minimum, byle jak i nieuważnie. Jednak czas, który marnujesz na takie bezsensowne działania, to twój własny, cenny czas. Śmiało możesz przeżyć dzień będąc samolubnym, niemiłym i bezmyślnym człowiekiem. Ale odbiorcą tej szkody spowodowanej przez swój własny egoizm, będziesz ty sam.

Daj z siebie wszystko

Życie bez troski o coś wyczerpuje nas i ogałaca. Nawet jeśli trwa to tylko kilka godzin, czy minut. Ale nie musisz tak żyć. Zawsze możesz o coś się zatroszczyć, dać z siebie wszystko, być miłym, troskliwym, sumiennym, użytecznym. Wiem, nie zawsze jest to łatwe i nie zawsze wygodne, ale zawsze jest dostępne i zawsze jest najlepszą opcją. Tu nie ma nic do stracenia. Możesz okazać swoją szczerą troskę ludziom, czynnościom, okolicznościom i wszelkim możliwościom jakie pojawiają się w twoim życiu.  Żyj tak, jakby wszystko się liczyło, a bez wątpienia będziesz wiedzieć, przekonasz się jak wiele to dla ciebie robi.
Podziel się cytatem.
grzegorz post 106-www
Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!