"

Nie masz obowiązku wygrywać. Masz obowiązek każdego dnia starać się zrobić wszystko, co w Twojej mocy.
- Marian Wright Edelman

grzegorz post 077

Niektóre dni były nie do zapomnienia, a o innych zapomniałeś już dawno. Jednak każde minione doświadczenie miało doprowadzić cię w miejsce, w którym jesteś dzisiaj.

Teraz nadszedł czas, aby kontynuować podróż. Teraz możesz wykorzystać mądrość, powiązania, doświadczenia i zasoby, które zgromadziłeś i wykorzystać je wszystkie, żeby pójść naprzód.
Masz możliwość uniknięcia błędów, które popełniłeś wcześniej. Jesteś w stanie w pozytywny i znaczący sposób wykorzystać ciężko zdobyte lekcje i umiejętności.

bardziej świadomy

Nadal jest więcej do zobaczenia, zrobienia, do nauczenia się i odkrycia. W dalszym ciągu możesz tworzyć swoje życie w sposób, w jaki zawsze to robilłeś, ale też na nowy sposób.
Poznałeś wyzwania, triumfy, klęski i wiele więcej. A to wszystko sprawia, że jesteś silniejszy, bardziej świadomy i bardziej opiekuńczy wobec tych, z którymi dzielisz swoją egzystencję.

Twoja podróż trwa, czekają na ciebie nowe możliwości. Tym razem masz lepsze wyposażenie niż kiedykolwiek wcześniej. Z pewnością siebie zrób krok naprzód i odkryj, jak daleko możesz zajść.

_fsss-post081www

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!