"

Codzienny spacer na łonie natury wnosi spokój do naszego życia.

grzegorz post 082-www

Wyobraź sobie, że spacerujesz po cichym lesie po świeżo spadłym śniegu i przypominasz sobie, jak cenne i wartościowe jest twoje życie. I jakże wspaniale jest żyć! Pomyśl o całym tym pięknym, obfitym wszechświecie, który cię otacza i dodaje tak wiele możliwości Twojemu życiu. Pomyśl o ludziach, którym na tobie zależy, dla których jesteś ważny. 

Bez wątpienia przed Tobą i każdym z nas sporo wyzwań. Ale czym byłaby radość, bez nich?

Dzisiaj jest świetny dzień by żyć

Weź głęboki oddech i poczuj, jak dobrze jest być żywym, kreatywnym; jak dobrze jest mieć możliwość przeżywania każdej chwili z taką ilością radości, jakiej chcesz, czy pragniesz doświadczać. Dzisiaj mamy wspaniały dzień, by żyć, a Ty i ja w każdej chwili mamy okazję dokonać zmian w naszym własnym życiu, w życiu innych i na świecie.

Każdy z nas przebył długą drogę do dzisiejszego dnia. Cały wysiłek, który do tej pory włożyliśmy w swoje życie, zaprowadził nas w to miejsce w którym teraz jesteśmy. Wszystkie te rzeczy, których się nauczyliśmy, wszystkie nasze doświadczenia, wszyscy ludzie, których znamy, wszystkie działania, które podjęliśmy, właśnie się zakończyły. Dzisiaj. 

A teraz, gdy już tu jesteś, w końcu masz szansę przeżyć ten dzień, na tyle ile jest dla Ciebie wart.

grzegorz post 082-insta

Jeśli ten artykuł wydał Ci się wartościowy, podziel się nim ze swoimi znajomymi!